Bilişim Hizmetleri : Tek noktadan sınırsız hizmet! Yazılım, Network, Teknik Servis ihtiyacınız mı var?

Takım Detayları

image

Baran ATEŞ

UI/UX Uzmanı

Web geliştirici ve sürekli öğrenmeye meraklı, Bilgisayar Programcılığı ön lisans ve Mekatronik ön lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayarak kariyerini güçlendirmiştir. Windows işletim sistemi konusunda uzman ve profesyonel uzaktan destek sağlama konusunda beceriklidir. Yeniliklere açık olup kendini sürekli geliştirmeye çalışmakta ve profesyonel destek sağlamaktadır.

Deneyim

8 Yıldan Fazla

Sosyal Medya

Instagram

Personel Biyografi

Yazılım geliştirme ile başlayan bilişim hayatı 90'lı yıllarda teknik anlamda da ilerlemesini sağlamıştır. İlk işe girdiği firmada 2 ay teknik servis personeli olarak çalışmış, teknik servis müdürlüğü teklifi ile farklı firmaya geçiş yapmıştır. Kısa sürede Network ve ağ sistemlerini kendi imkanları ile öğrenerek kurduğu sistemlere yeni özellik ve hizmetler ekleyebilecek seviyeye ulaşmıştır.

Yazılım katmannın da GW Basic, QBasic, Visual Basic ile ilerlemiş, sonrasında C++ ve C# üzerinde yoğunlaşarak yazılımlar oluşturmaya başlamıştır. Sektörel olarak C# tabanında DOTNet ve Razor motor site geliştirmelerini ekleyerek ve buna bağlı olarak HTML, CSS, Javascript konularda da hakimiyet kazanmıştır.

Halen kendini her gün geliştirmeye ve öğrenmeye adamış, kendi teknik ve yazılım becerilerini sektörü takip ederek güncellemeye devam etmektedir.

Personel Yetenekler

Yazılım Geliştirme

99%

Kariyer Gelişimi

99%

Siber Güvenlik

99%

Network & Sunucu

99%
E-Posta Gönderin

Yazmaktan Çekinmeyin