1325 Kişi

TEKNİK SERVİS

PC & LAPTOP TAMİR, BAKIM, ONARIM

GDESIGN ile tek noktadan hizmet alabilirsiniz. Bilişim alanında bir çok hizmetleri ve projeleri başarı ile yerine getirdik. Bu hizmet kollarımızdan biri de teknik servis hizmetlerimiz. İhtiyaç duyacağınız her konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile her alanda olduğu gibi teknik alanda da yanınızdayız.

Ayrıca teknik alanda bilgisayar/yazıcı/tarayıcı vs tüm ofis araçlarınız için bakım anlaşmalarıda yapıyoruz. Ortak belirlediğimiz zamanlarda bilgisayar, ofis elemanları ve varsa ağ sistemlerinizin periyodik kontrolleri ile olası tehditler (virüs, trojan...) ortadan kaldırılıyor, sistemlerin performansı açısından temizlikleri yapılıyor.

Teknik servis hizmetlerinde servis talebi bize ulaştırıldığı gün içinde müdahale edilir. Gerekli kontrolleri yapılarak parça kaynaklı bir arıza ise fiyat bilgisi verildikten sonra gerekli tamir süreci başlar.

Parça arızalarında elektronik elemanların temini mümkünse arızalı parça/ürün kurtarılmaya çalışılır ki, dolayısıyla müşterimiz yüksek maliyetler ödemek durumunda veya bir parçadan ötürü sistemini değiştirmek durumunda kalmaz.

ankara teknik servis, sincan teknik servis, elvankent teknik servis, etimesgut teknik servis, ostim teknik servis, batıkent teknik servis, fatih teknik servis, bilgisayar tamir, laptop tamir, notebook tamir, bilgisayar bakım onarım, yerinde teknik servis, sincan bilgisayar, elvankent bilgisayar, etimesgut bilgisayar, batıkent bilgisayar, ostim bilgisayar

GDESIGN Bilişim Sistemleri © 2016